قایقرانی کردن اقتصادی تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

قایقرانی کردن: اقتصادی تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پروفسور تا آخر هفته تمدید می‌کند ، جزئیاتی از قرارداد برانکو با پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در آستانه امضای قرارداد دو ساله با پرسپولیس است و به نظر می رسد موانع تمدید قرارداد او برطرف شده است هست. برانکو که مطالبا

پروفسور تا آخر هفته تمدید می‌کند ، جزئیاتی از قرارداد برانکو با پرسپولیس

جزئیاتی از قرارداد برانکو با پرسپولیس/ پروفسور تا آخر هفته تمدید می کند

عبارات مهم : برانکو

پرسپولسی ها در تلاش هستند تا قرارداد برانکو را تمدید کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در آستانه امضای قرارداد دو ساله با پرسپولیس است و به نظر می رسد موانع تمدید قرارداد او برطرف شده است هست. برانکو که مطالبات زیادی از پرسپولیس داشت در اظهارنظرهای خود به مطالباتش اشاره نمی کرد و از بعضی خبرنگاران مرتبط با این عنوان درخواست می کرد از طرح این مسئله خودداری کنند تا تیمش به حاشیه نرود و خودش هم علاقه ای به اظهارنظر دراین باره نداشت.

پروفسور تا آخر هفته تمدید می‌کند ، جزئیاتی از قرارداد برانکو با پرسپولیس

برانکو طبق قرارداد بابت قهرمانی در لیگ برتر ۲۰۰ هزار دلار، افزایش از مرحله های گروهی، یک هشتم به یک چهارم نهایی و یک چهارم نهایی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مبالغ ۵۰، ۸۰ و ۱۲۰ هزار دلار از کلوب پرسپولیس طلب داشت. او همچنین حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از قرارداد فصل گذشته و ۱۵ درصد از قرارداد فصل جاری را هم دریافت نکرده بود. کلوب پرسپولیس موظف بوده مالیات دو قرارداد ۵۵۰ و ۷۰۰ هزار دلاری در دو فصل گذشته را هم مطابق قرارداد پرداخت کند که ۳۰ درصد این مبالغ را مشمول بر می شود.

این بدهی ها در دو، سه مرحله طی یکی، دو ماه اخیر از سوی مدیریت کلوب به برانکو پرداخت شده است و بخشی دیگر از مطالبات او هم طی دو، سه روز آینده با دریافت مبلغ رضایتنامه طارمی از الغرافه پرداخت خواهد شد و برانکو آماده تمدید قرارداد خواهد بود. به این ترتیب برانکو به احتمال فراوان تا آخر هفته قراردادش با پرسپولیس را تمدید خواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در آستانه امضای قرارداد دو ساله با پرسپولیس است و به نظر می رسد موانع تمدید قرارداد او برطرف شده است هست. برانکو که مطالبا

بعد از تمدید قرارداد برانکو نوبت مذاکره جهت تمدید قرارداد ۱۱ بازیکن سرخ پوش می رسد که در انتهای این فصل قراردادشان با پرسپولیس آخر خواهد یافت. افشین پیروانی هم منشتر شدن تصویری از خودش در کنار برانکو و بیان این وعده که خبرهای خوبی در راه هست، به طور غیرمستقیم از تمدید قرارداد قریب الوقوع برانکو ایوانکوویچ خبر داده است.

واژه های کلیدی: برانکو | قرارداد | پرسپولیس | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs