قایقرانی کردن اقتصادی تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

قایقرانی کردن: اقتصادی تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری تیمش در سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران را یک افتتاحیه عالی جهت سرخپوشان دانست و تأکید کرد، شاگردانش بار دیگر شخصیت یک تیم بر

چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم ، برانکو

برانکو: چیزی به عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری تیمش در سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران را یک افتتاحیه عالی جهت سرخپوشان دانست و تأکید کرد، شاگردانش بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان داده اند.

به گزارش تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در آخر تمرین امروز (شنبه) تیمش به خبرنگاران گفت: بازی دیروز یک افتتاحیه عالی و برد خیلی خوبی بود، یک قهرمانی تازه که خیلی به ما چسبید.

چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم ، برانکو

بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم

وی افزود: شرایط تیم ما به شکلی است که در هر جامی که شرکت می کنیم جهت قهرمانی می جنگیم و خوشحالم که یک قهرمانی به قهرمانی های ما اضافه شد. با وجود مشکلاتی که تیم نفت داشت، ولی دیدید بازیکن این تیم انگیزه بسیار بالایی داشتند خوشبختانه بازیکنان ما با بازی مدرنی که به نمایش گذاشتند هرگز به حریف اجازه ندادند بتواند کار خاصی انجام دهد. پرسپولیس در این بازی بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان داد و خوشحالم از اینکه توانستیم بار دیگر دل هواداران مان را شاد کنیم.

می خواهیم تا قبل از بازی با الاهلی به آمادگی کامل برسیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری تیمش در سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران را یک افتتاحیه عالی جهت سرخپوشان دانست و تأکید کرد، شاگردانش بار دیگر شخصیت یک تیم بر

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده هست، یادآور شد: طبیعی است که باید سه چهار هفته بگذرد تا ما به آمادگی مدنظرمان برسیم، ولی نشانه مهم مان این است که قبل از بازی با الاهلی به آمادگی کامل رسیده باشیم.

هیچ کس در مورد پاداش قهرمانی در سوپرجام با من صحبت نکرده است

برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا قهرمانی در سوپرجام جهت آنها پاداش خاصی داشته است یا نه، عنوان کرد: من اطلاعی در این مورد ندارم. هیچ کس در مورد پاداش قهرمانی در سوپرجام با من صحبت نکرده هست. حتی بازیکنان هم در این مورد از من سؤالی نپرسیده اند.

فقط می دانم بشار رسن بازیکن پرسپولیس است

چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم ، برانکو

وی در تصویر العمل به اینکه گفته می شود قرارداد بشار رسن به خاطر مصدومیت و به خواسته او با کلوب پرسپولیس فسخ شده است هست، خاطرنشان کرد: خبر ندارم در چه موردی صحبت می کنید. از مصدومیت بشار رسن هم بی اطلاع هستم. صحبتی هم که می کنید از قول من نبوده و من چنین خواسته ای از کلوب نداشته ام، فقط می دانم بشار رسن بازیکن پرسپولیس است.

مشکلات بازیکنان تیمم را درک می کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اعتراض بازیکنان این تیم به پرسشها مالی اظهار داشت: طبیعی است پرسشها مالی هر لحظه دردسرساز هست. بازیکنان از این مسئله ناراحتند، ولی کلوب هم در حال تلاش است تا این مسئله تیم برطرف شود. همه ما بازیکنان را درک می کنیم، آیا که آنها حرفه ای هستند و زندگی خود را از راه فوتبال می گذرانند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری تیمش در سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران را یک افتتاحیه عالی جهت سرخپوشان دانست و تأکید کرد، شاگردانش بار دیگر شخصیت یک تیم بر

چیزی به عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است

برانکو در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری در مورد پاداش خاص قهرمانی سرخپوشان در لیگ نیز اضافه کرد: اینکه این قهرمانی پاداش خاصی داشته باشد را من خبر ندارم، چیزی هم به عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده هست. البته شاید در قرارداد بازیکنان آپشن هایی در مورد قهرمانی آمده باشد.

چیزی به‌عنوان پاداش قهرمانی پرداخت نشده است/ بار دیگر شخصیت یک تیم برنده را نشان دادیم ، برانکو

برای اینکه مصدومیت سیدجلال شدت یافتن نشود از او استفاده نکردیم

وی در خصوص مصدومیت سیدجلال حسینی عنوان کرد: حسینی قرار است امروز MRI انجام دهد و طبیعی است منتظر جواب او بمانیم تا در این خصوص تصمیم بگیریم. هر لحظه در این گونه مصدومیت ها ریسک بازی دادن به بازیکن زیاد است و ما جهت اینکه مصدومیت سیدجلال شدیدتر نشود، روز گذشته از او استفاده نکردیم. حسینی از بازیکنان مهم ماست و در تیم ما نقش مهمی دارد. سیدجلال در تمرینات پیش فصل عالی کار کرده بود، ولی درد کمر او باعث شد دیروز نتواند ما را همراهی کند، ما منتظر جواب MRI او خواهیم ماند تا متوجه باشیم چگونه با او واکنش‌ها کنیم تا برایش بهتر باشد.

سیدجلال در وقت گرم کردن احساس درد داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در صورت حضور سیدجلال حسینی در بازی روز گذشته ترکیب خط دفاعی این تیم به چه شکل بود، گفت: سیدجلال قرار بود به جای شاهین مصلح بازی کند، ولی چون در هنگام گرم کردن احساس درد داشت، او را از ترکیب خارج و مصلح را بازی دادیم. با حضور سیدجلال مصلح روی نیمکت می نشست و انصاری به دفاع چپ می رفت.

معیارهای تیم ما امسال بسیار بالاست

برانکو در خصوص مسئله سربازی آدام همتی و شرایط سخت او جهت خروج از کشور با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: من دقیقاً نمی دانم مسئله آدام همتی چیست و اطلاعی در این خصوص ندارم، قرار است او مدارک خود را از کانادا بیاورد، ولی چیزی که مهم است او در بین پنج بازیکن جوان ما واقع شده است است و در طول امسال آنها را آزمون خواهیم کرد. باید ببینیم همتی پاسخگوی معیارهای تیم بزرگ پرسپولیس خواهد بود یا خیر، آیا که خودتان می دانید بازیکنان به مشکل می توانند به تیم ما بیایند، چون امسال معیارهای تیم ما بسیار بالاست، از طرف دیگر هم خوشحالم که احمد نوراللهی به تیم برمی گردد و سیامک نعمتی روزبه روز آماده تر می شود. نعمتی مدت وقت بیشتری نیاز دارد تا با تیم هماهنگ شود، ولی خوشحالم که تلاش خود را در این خصوص انجام داده هست. از شرایط مصلح هم راضی هستم و منشا نیز از پنج روز دیگر تمرینات خود را با ما شروع می کند.

وی در خصوص رفت و آمد همتی در فصل گذشته و بازگشت مجدد او به تمرینات پرسپولیس در فصل جاری خاطرنشان کرد: همتی فصل گذشته هنگامی که در تمرینات ما جهت آزمون حاضر شد ما برنامه فشرده ای داشتیم، با توجه به این شرایط قرار شد او به کانادا بازگردد و از روز اول تمرینات فصل تازه مجدداً در مراحل آماده سازی ما حاضر شود تا بعد از 10 روز در خصوص او تصمیم گیری کنیم، این اتفاق نیز افتاد و ما بعد از دو جلسه تمرین در خصوص او به این نتیجه رسیدیم.

سیدجلال عصای دست من بوده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به مصاحبه شب گذشته حسینی که از کادرپزشکی این تیم دلخور بود، گفت: من این داستان را نمی دانم، ولی چیزی که به آن اعتقاد دارم رضایت از کادرپزشکی تیم هست، طبیعی است که بازیکنان نیز مانند ما هنگامی که دچار مصدومیت می شوند عصبی شوند به خصوص یک فوتبالیست دوست دارد هر لحظه سالم باشد و به میدان برود، حسینی کاپیتان تیم ماست که داخل و بیرون از زمین عالی کار کرده و عصای دست من بوده هست، خیلی خوشحالم که حسینی با ما کار می کند و سهم زیادی در موفقیت ما داشته است.

کاملاً به بازیکنانم اعتقاد دارم

برانکو در خصوص تقویت تیم الاهلی به عنوان رقیب این تیم در مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا گفت: من به کادر بازیکنانم اعتقاد دارم و در بخش اول لیگ قهرمانان آسیا نشان دادیم که از سخت ترین و نیرومند ترین گروه ممکن افزایش کردیم. ما برابر الریان هم عالی بازی کردیم و برابر لخویا نیز فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. کاملاً به بازیکنانم اعتقاد دارم، ولی می دانم مانند تیم های الاهلی و العین توانایی خرید بازیکنان 5 تا 10 میلیون دلاری را نداریم و بازیکنان ارزان نیز در حد تیم ما نیستند.

برطرف کردن مسئله گلزنی پروسه درازمدت است

وی در آخر در خصوص رضایت حمید درخشان از کم دقتی مهاجمان پرسپولیس در دیدار شب گذشته برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: از دست دادن شانس گل هر لحظه جزو پرسشها تیم ماست، ولی من زمانی که شانس گل ایجاد می کنیم و آنها را تبدیل به گل نمی کنیم زیاد از زمانی که اصلاً شانس ایجاد نمی کنیم دوست دارم. ما در هر تمرین روی ضربات دروازه کار می کنیم، ولی برطرف کردن مسئله گلزنی پروسه درازمدت است و نمی شود در کوتاه مدت آن را حل کرد.

واژه های کلیدی: برانکو | فوتبال | مصدومیت | بازیکنان | پرسپولیس | فوتبالیست | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs